✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$276.99
Hp 15-fa1200nr Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$276.99
The Story
Overview
Condition
| Serial# | 5CD41347GP |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FA1200NR |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CD41347GP |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FA1200NR |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











