✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$49.00
Original: $139.99
-65%Hp 15-fc0037wm Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$139.99
$49.00The Story
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | 15-FC0037WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 5CD324HGLX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | 15-FC0037WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 5CD324HGLX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









