✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$52.50
Original: $150.00
-65%Hp 15-fc0093dx Amd Ryzen 5 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$150.00
$52.50The Story
Overview
Condition
| Model Number | 15-FC0093DX |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD33786T9 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Model Number | 15-FC0093DX |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD33786T9 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









