✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$95.55
Original: $272.99
-65%Hp 15-fd012dx Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$272.99
$95.55The Story
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 1H8528155G |
| Model Number | 15-FD012DX |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 1H8528155G |
| Model Number | 15-FD012DX |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |











