✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$129.99
Hp 15-fd0133wm Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$129.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Serial# | 1H85476HG3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Serial# | 1H85476HG3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |











