✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$80.50
Original: $229.99
-65%Hp 15-fn0506nr Amd Ryzen 5 16 Gb 256 Gb White Laptop—
$229.99
$80.50The Story
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FN0506NR |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H85411W6B |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FN0506NR |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H85411W6B |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











