✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$56.35
Original: $160.99
-65%Hp 17-cn0023dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$160.99
$56.35The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 2270Q6B |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17-CN0023DX |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 2270Q6B |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17-CN0023DX |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition











