✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$399.99
Hp 1z9x9usaba Intel Core I5 - 10th Generation 32 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$399.99
The Story
Overview
Condition
| Model Number | 1Z9X9USABA |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG0451Q6X |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Description
Overview
Condition
| Model Number | 1Z9X9USABA |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG0451Q6X |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |












