✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$67.55
Original: $192.99
-65%Hp 24-xa0xxx Intel Core I3 - 10th Generation 64 Gb 64 Gb Black Desktop—
$192.99
$67.55The Story
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Serial# | ED6397F5FCD4 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 24-XA0XXX |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Serial# | ED6397F5FCD4 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 24-XA0XXX |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |








