✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$59.50
Original: $170.00
-65%Hp 255 G10 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gold Laptop—
$170.00
$59.50The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GOLD |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 255 G10 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1H85070XLX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GOLD |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 255 G10 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1H85070XLX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










