✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$69.99
Hp 9560ongw Intel Core I3 - 11th Generation 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop—
$69.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | |
| Color | SILVER |
| Model Number | 9560ONGW |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | |
| Color | SILVER |
| Model Number | 9560ONGW |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition










