✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$52.85
Original: $150.99
-65%Hp Ax200ngw Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$150.99
$52.85The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | AX200NGW |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | CND0462X41 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | AX200NGW |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | CND0462X41 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











