✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$154.99
Hp Ax201ngw Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$154.99
The Story
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | AX201NGW |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG1428LT8 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | AX201NGW |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG1428LT8 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |








