✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$54.25
Original: $154.99
-65%Hp B70rdqaf Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$154.99
$54.25The Story
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | B70RDQAF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 190456466 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | B70RDQAF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 190456466 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |








