✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$190.99
Hp Elitebook X360 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$190.99
The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND1451GK6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | ELITEBOOK X360 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND1451GK6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | ELITEBOOK X360 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












