✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$219.99
Hp (hewlett Packard) 15-dr1070wm Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$219.99
The Story
Overview
Condition
| Serial# | 8CG0248HGK |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 15-DR1070WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Serial# | 8CG0248HGK |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 15-DR1070WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition

