✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$29.75
Original: $84.99
-65%Hp Rtl882be Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$84.99
$29.75The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL882BE |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 12 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| Serial# | 1H86022LK3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL882BE |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 12 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| Serial# | 1H86022LK3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










