✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$42.00
Original: $120.00
-65%Hp Rtl8852be Intel Atom 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$120.00
$42.00The Story
Overview
Condition
| Serial# | 1H95210PMN |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Serial# | 1H95210PMN |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |











