✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$35.00
Original: $99.99
-65%Hp Rtl8852be Intel Atom 4 Gb 500 Gb White Laptop—
$99.99
$35.00The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 1H8514ON2H |
| Color | WHITE |
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 1H8514ON2H |
| Color | WHITE |
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition









