Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 1H95372BLZ |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | BLUE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 1H95372BLZ |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | BLUE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











