✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$124.99
Hp Tpn-1141 Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$124.99
The Story
Overview
Condition
| Serial# | 5CG3211T4C |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | TPN-1141 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CG3211T4C |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | TPN-1141 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











