✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$179.99
Hp Tpn-q221 Intel Core I5 - 8th Generation 4 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$179.99
The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Serial# | 1H854920TH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | TPN-Q221 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Serial# | 1H854920TH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | TPN-Q221 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










