✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$78.75
Original: $224.99
-65%Hp X360 Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$224.99
$78.75The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | X360 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 8CG0263GYZ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | X360 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 8CG0263GYZ |
Condition
Excellent, pre-owned condition













