✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$29.75
Original: $84.99
-65%Lenovo 100w Gen4 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$84.99
$29.75The Story
Overview
Condition
| Model Number | 100W GEN4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PW0BLASDPW90B451700D |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Model Number | 100W GEN4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | PW0BLASDPW90B451700D |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










