✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$193.99
Lenovo 15amn8 Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$193.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF5Z01N2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15AMN8 |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF5Z01N2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15AMN8 |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











