✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$43.75
Original: $124.99
-65%Lenovo 15ian8 Intel Core I3 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$124.99
$43.75The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Model Number | 15IAN8 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF5RQXXH |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| 10 Key |
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Model Number | 15IAN8 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF5RQXXH |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| 10 Key |










