✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$42.00
Original: $120.00
-65%Lenovo 20sl Intel Core I3 - 5th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$120.00
$42.00The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 20SL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Serial# | LR08WSVL |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 20SL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Serial# | LR08WSVL |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |












