✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$138.25
Original: $394.99
-65%Lenovo 21by-s03y00 Qualcomm Snapdragon 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$394.99
$138.25The Story
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 21BY-S03Y00 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 21BYS03Y00 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 21BY-S03Y00 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 21BYS03Y00 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |











