✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$59.00
Lenovo 81es Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Black Laptop—
$59.00
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | P203TUA4P29YB8C04002 |
| Model Number | 81ES |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | P203TUA4P29YB8C04002 |
| Model Number | 81ES |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |









