✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$17.15
Original: $49.00
-65%Lenovo 81mc Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop—
$49.00
$17.15The Story
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 81MC |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | P207ZV9J |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 81MC |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | P207ZV9J |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |









