✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$224.99
Lenovo Enovo Intel Celeron 32 Gb 900 Gb Black Laptop—
$224.99
The Story
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ENOVO |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 172E9CEF-E859341BF-BBAE-38DC95CBD56 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ENOVO |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 172E9CEF-E859341BF-BBAE-38DC95CBD56 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition










