✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$75.25
Original: $214.99
-65%Lenovo G3bt8246 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$214.99
$75.25The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Model Number | G3BT8246 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | PF2AQ1L |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Model Number | G3BT8246 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | PF2AQ1L |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |








