✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$68.25
Original: $194.99
-65%Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Blue Laptop—
$194.99
$68.25The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | IDEAPAD 1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Serial# | MP2EN5ED |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | IDEAPAD 1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Serial# | MP2EN5ED |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










