✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$72.45
Original: $206.99
-65%Lenovo Ideapad Amd Ryzen 7 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$206.99
$72.45The Story
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | PT4ZT3VC |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | PT4ZT3VC |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |











