✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$149.99
Lenovo Ideapad Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$149.99
The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | IDEAPAD |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Serial# | PF3WD33PX |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | IDEAPAD |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Serial# | PF3WD33PX |
Condition
Very Good, pre-owned condition










