✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$159.99
Lenovo Ideapad S145-15iwl Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Black Laptop—
$159.99
The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF9XB9318001 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEAPAD S145-15IWL |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF9XB9318001 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEAPAD S145-15IWL |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition











