✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$101.99
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$101.99
The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF5SQD0CPF9XB5816001 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF5SQD0CPF9XB5816001 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










