✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$73.50
Original: $209.99
-65%Lenovo Ideapad Slim Amd A6 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$209.99
$73.50The Story
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Model Number | IDEAPAD SLIM |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R90XBS58 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Model Number | IDEAPAD SLIM |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R90XBS58 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









