✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$56.00
Original: $159.99
-65%Lenovo L340-17api Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$159.99
$56.00The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | L340-17API |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Serial# | PF1ZR5B5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | L340-17API |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Serial# | PF1ZR5B5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











