✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$52.99
Lenovo Lenovo 100e Chromebook 4 Gen Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$52.99
The Story
Overview
Condition
| Model Number | LENOVO 100E CHROMEBOOK 4 GEN |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX0F84B1 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Model Number | LENOVO 100E CHROMEBOOK 4 GEN |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX0F84B1 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











