
The Story
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | LENOVO V15 G4 IAN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | PF453C36 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | LENOVO V15 G4 IAN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | PF453C36 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










