✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$84.99
Lenovo S145-141wl Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$84.99
The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Serial# | PF1C5YFTPF9XB0110004 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | S145-141WL |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Serial# | PF1C5YFTPF9XB0110004 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | S145-141WL |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition

