✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$96.25
Original: $274.99
-65%Lenovo T14s Amd Ryzen 7 Pro 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$274.99
$96.25The Story
Overview
Condition
| Serial# | 1S21F9S0V300GM0H27H7 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | T14S |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Serial# | 1S21F9S0V300GM0H27H7 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | T14S |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











