✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$197.99
Lenovo Thinkbook 14 G2 Itl Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$197.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKBOOK 14 G2 ITL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | MP285427 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKBOOK 14 G2 ITL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | MP285427 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











