✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$206.99
Lenovo Thinkpad 10904x Intel Core I7 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$206.99
The Story
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Serial# | 1S20NX002XUSMJ09VP07 |
| Model Number | THINKPAD 10904X |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Serial# | 1S20NX002XUSMJ09VP07 |
| Model Number | THINKPAD 10904X |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











