✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$113.75
Original: $325.00
-65%Lenovo Thinkpad Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$325.00
$113.75The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 1D900120F2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 1D900120F2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












