✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$86.45
Original: $246.99
-65%Lenovo Thinl Pad T14 Gen 3 Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$246.99
$86.45The Story
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINL PAD T14 GEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 1S21AH00BSUSPF46W10N |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINL PAD T14 GEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 1S21AH00BSUSPF46W10N |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









