
Original: $354.99
-65%$354.99
$124.25The Story
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | YX0DG0J9 |
| Model Number | YOGA 7 2-IN-1 16AHP9 |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | YX0DG0J9 |
| Model Number | YOGA 7 2-IN-1 16AHP9 |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| 10 KEY |











