✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$203.00
Original: $579.99
-65%Lenovo Yoga 7 2-in-1 Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$579.99
$203.00The Story
Overview
Condition
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Model Number | YOGA 7 2-IN-1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | YX0HJBBB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | LENOVO |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
Description
Overview
Condition
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Model Number | YOGA 7 2-IN-1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | YX0HJBBB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | LENOVO |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 KEY |
| WEBCAM |








