✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$45.50
Original: $129.99
-65%Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone—
$129.99
$45.50The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 350460825893961 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZT422511QV6 |
| Model Number | XT2513V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 350460825893961 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZT422511QV6 |
| Model Number | XT2513V |
Condition
Very Good, pre-owned condition










